پروژه های ساختمانی شیراز

فروش پایان کار نیست ، آغاز یک تعهد است

مروری بر پروژه های سرمایه گذاری، گردشگری و تجاری کلانشهر شیراز

پس از انتشار گزارشی جامع توسط شیراز 1400از وضعیت پروژه های عمرانی کلانشهرهای تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد که به صورت هماهنگ در سایتهای کلانشهرهای مختلف به انتشار رسید اکنون نوبت به معرفی پروژه های سرمایه گذاری، تجاری و مشارکتی شهرهای مختلف رسیده که کلانشهر شیراز به عنوان نخستین شهر این دوره به معرفی طرح های خود خواهد پرداخت:

گفتنی است در این بخش تنها پروژه های سرمایه گذاری، مشارکتی و بخش خصوصی که شروع به ساخت شده و یا ساخت آنها قطعی است معرفی شده و در بخش بعدی پروژه های فضای سبز و بوستان های بزرگ و پس از آن فرصت های سرمایه گذاری معرفی خواهند شد.

برج هتل ۴۸ طبقه پارسه شیراز : ساخت این پروژه پس از بازطراحی به وسیله مشاروان اسپانیایی در نیمه دوم امسال آغاز می شود.
برج نیایش پارسه شیراز
مجموعه گردشگری پانیذ : ساخت این مجموعه  که در بزرگراه شیراز – سپیدان قرار دارد تا ۵ سال آینده به پایان می رسد.

بلوک های جدید مجموعه خدماتی گردشگری سرزمین سبز : سرزمین سبز را می توان متفاوت ترین مجموعه گردشگری ایران از لحاظ تنوع در محیط خدمات رسانی و معماری محیطی آن دانست که ۲ بلوک جدید آن نیز آماده بهره برداری شده است.


باغ وحش شیراز : وضعیت نامناسب باغ وحش شیراز سبب شد تا خانواده قهرمانی با استفاده از طراحی و مشاوره مهندس ایروانیان به بازطراحی و بازسازی این باغ وحش اقدام کنند تا در دو سال آینده شیراز صاحب استاندارترین و بزرگترین باغ وحش کشور شود.

شهربازی شیرازلند : بزرگترین شهربازی کشور با دستگاه هایی متفاوت به نظر امسال وارد فاز اجرایی خواهد شد. با ورود سرمایه گذار و ارسال قرارداد برای تامین و خرید دستگاه ها، شیرازی ها سرانجام بزرگترین شهربازی کشور را با دستگاه هایی نظیر چرخ و فلک ۱۲۰ متری، سورتمه ۴ و نیم کیلومتری، دو زیپ لاین و چندین دستگاه مهیج دیگر میزبانی می کنند.
این شهربازی در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار در بوستان ۵۸۰ هکتاری دراک که از آن به عنوان یکی از زیباترین و متنوع ترین بوستان های کشور نام برده می شود، جانمایی شده و ساخته می شود. گفتنی است تمام دستگاه های از کشورهای چین، آلمان و کانادا خریداری می شوند.

شهربازی دراک

شهربازی دراک


هتل ۵ ستاره تاپ رز صدرا :
هتل ۵ ستاره تاپ رز صدرا با مشخصات زیر در حال ساخت می باشد :
زیربنای هتل ۱۵۰۰۰ متر مربع می باشد و تعداد اتاقها ۱۰۰ عدد می باشد و ۱۰ ویلا به متراژ۲۰۰۰ متر مربع
تعداد رستورانهای هتل ۳ عدد
سالن امفی تاتر با ظرفیت ۳۵۰ نفر
سالن بازیهای کامپیوتری و بیلیارد و بازارچه صنایع دستی در مجموعه
مجموعه ورزشی شامل استخر و سونا و جکوزی و سالن بدن سازی
هتل در مرحله اسکلت  قرار دارد.

پردیس سینمایی خلیج فارس :

این مجموعه سینمایی به عنوان دومین پردیس سینمایی کلانشهر شیراز تا پایان سال جاری به بهره برداری رسیده و شامل ۶ سالن سینما با مجموع ظرفیت برابر ۱۷۰۰ نفر است که با جدیدترین تکنولوژی صدا و تصویر جهان به پخش آثار سینمایی می پردازند.

مجموعه گردشگری پارس صدرا: این پروژه شامل هتل، سفره خانه سنتی، رستوران، اکواریوم، مجموعه ورزشی،کارتینگ و … با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد در حال ساخت می باشد .

مجموعه آکواریوم شیراز : با حضور سرمایه گذار ترک سازنده آکواریوم اصفهان، ساخت این مجموعه در بوستان ۵۰ هکتاری برف فروشان در سال جاری آغاز می شود.

مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی خلدبرین:

پارکینگ این مجتمع که شامل ۳۵۰ واحد و در  سه طقه زیر زمین می باشد افتتاح شده و هم اکنون در مرحله ساخت مجموعه فرهنگی است.

img1620

مجتمع تجاری  و پارکینگ طبقاتی فخر آباد

این مجتمع در سال آینده به بهره برداری می رسد و شامل ۶۶۰ واحد پارکینگ می باشد که اکنون نمای بیرون آن تقریبا تکمیل شده است.

img1899

مجتمع تجاری اداری فرهنگی پروین اعتصامی

این مجتمع در سال اینده به بهرده برداری می رسد و شامل ۵۶ واحد تجاری ، یک طبقه هایپرمارکت ،۲ واحد بانک ، یک سالن ورزشی و شهربازی میباشد.

img1150

مجتمع تفریحی تجاری فرهنگی و پارکینگ طبقاتی دوستان

این مجتمع در سال ۹۷ افتتاح خواهد شد و شامل واحد های تجاری، شهربازی، ۳ سینما، سالن پایتیناژ و واحدهای اداری است.

03

پارکینگ طبقاتی حضرتی

این پروژه شامل ۵۱۰ واحد پارکینگ می باشد و سال آینده افتتاح خواهد شد.

بازار مبل شارستان

این مجتمع امسال افتتاح خواهد شد و دارای کاربری فروشگاه های مبلمان و پرده سرا می باشد. در محوطه روبروی این مجتمع فضای سبز و آب نما ایجاد شده است.

IMG-20160109-WA0004

مجتمع اقامتی فرهنگی تجاری دلگشا

این مجتمع در سال ۹۶ افتتاح خواهد شد و شامل مجموعه اقامتی ، نمایشگاه صنایع دستی ، واحد های تجاری ، رستوران و کافی شاپ می باشد.

img1693

برج های سه گانه آفرینش

برج تجاری آفرینش از مجموعه برجهای ۳ گانه ای است که دارای کاربری فرهنگی، تفریحی، تجاری و مسکونی و در ۲۴  طبقه درحال ساخت می باشد .

امکانات و کاربری های این برج به شرح زیر است :

زیر بنای حدود ۸۰،۰۰۰ مترمربع دارای چهار طبقه رستوران، دوازده غرفه فست فود، یک هایپرمارکت، ۵۹ واحد تجاری، دو سالن سینما،استخر،۱۱۴ آپارتمان اداری و کافی شاپ به همراه سالن های ورزشی و بیلیارد می باشد. قابل ذکر است برای این مجموعه ۷۹۷ پارکینگ در نظر گرفته شده است. برجهای مسکونی نیز در دو ساختمان ۲۱ طبقه درحال ساخت هستند.

برج-آفرینش

مجتمع تفریحی تجاری مدرس

این مجتمع در سال ۹۸ افتتاح خواهد شد و شامل  واحدهای تجاری ، فود کورت، شهربازی  و هایپر مارکت می باشد.

35

مجتمع اداری و پارکینگ طبقاتی مکتبی

این پارکینگ سال آینده افتتاح خواهد شد و شامل ۴۶۰ واحد پارکینگ می باشد .

img1208

مجتمع تجاری اداری فرهنگ شهر : این پروژه در مرحله گودبرداری بوده و تا ۳ سال آینده افتتاح می شود.

img1608

پارکینگ طبقاتی و مجتمع تجاری غدیر: این پارکینگ پس از افتتاح پل کابلی ولیعصر وارد فاز اجرایی می شود.

img1889

بازارچه هنر: این پروژه در بافت تاریخی شیراز ساخته می شود.

img1308

بازار پروتئین: ساخت این پروژه در سال گذشته شروع شده و تا ۳ سال آینده افتتاح می شود.

img1118

 

 مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی زمرد:

این مجتمع در نزدیکی آرامگاه سید تاج الدین غریب در حال ساخت بوده و قرار است به مرکز خرید و فروش کالای برق و الکترونیک تبدیل شود.
 
photo_2016-07-12_14-44-49
 

پروژه پایانه صادراتی فارس: 

 
p192e6d00p8fgr4g706pkarrrj
 
 
 
 
مجتمع بین الحرمین شیراز: 
 
این مجموعه دومین پارکینگ بزرگ شهر شیراز را در خود جای داده است. این طرح امسال به بهره برداری رسید و هم اکنون نیز شورای شهر شیراز در آن مستقر شده است. در بخشی از طرح که در سمت حرم آستانه قرار گرفته، هتل ۴ ستاره، شهربازی و رستوران پیش بینی شده که درحال تجهیز می‌باشد.
 
Zone-2-parking
 
 
مجتمع تفریحی تجاری نگین فارس
 
اجرای نمای مجتمع نگین فارس مراحل پایانی خود را طی می‌کند.  این مجتمع تجاری که در کوی وحدت معالی آباد قرار دارد، دارای ۹۴ هزار مترمربع زیربنا، هزار واحد پارکینگ، ۲۴۳ واحد تجاری، شهربازی، رستوران ، هایپر مارکت و فست فود است.
 
IMG_20160127_191312
 
 
مجتمع تجاری – تفریحی سعدی شیراز
 
متراژ تقریبی ۵۲۰۰۰ متر مربع در ۱۲ طبقه و متشکل از ۲۷۰ واحد تجاری، انواع رستوران‌های مدرن و سنتی، شهربازی و سالن‌ آمفی تئاتر، سینمای چهاربعدی و فضاهای خدماتی مورد نیاز و همچنین بالغ بر ۵۸۰ عدد پارکینگ سرپوشیده می‌باشد. این مجتمع سال اینده افتتاح خواهد شد .
 
 
21
 
پروژه بازارچه صنایع دستی جهان نمای شیراز :
 
 
پروژه باغ موزه مشاهیر ادبی ایران و جهان:
 
باغ موزه مشاهیر مشتمل بر ۴۸ باغ «چهارنارنج» است که با هدف معرفی ۴۸ تن از مشاهیر ادبی ایران و جهان همچون سعدی، خواجوی کرمانی، فردوسی، غزنوی، خیام، نظامی گنجوی، عطار، مولانا،، ملک الشعرای بهار، نیما یوشیج، صائب تبریزی، گوته، هگل، شکسپیر، تولستوی، تاگور، دانته است که در شمال مجموعه حافظیه در زمینی به مساحت ۲ هکتار و ۴۰۰ مترمربع ساخته می‌شود.
علاوه بر این امکاناتی نظیر تالار اجتماعات ، کلاس های آموزشی و سالن تئاتر درنظر گرفته شده است.
باغ موزه مشاهیر، به عنوان یکی از طرح های بزرگ فرهنگی کشور، با ۲۲ هزار متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت ۳ و نیم هکتار در شمال آرامگاه حافظ در حال ساخت است.
 
73912_328642943904935_327735773_n
 
23939_328642970571599_554733450_n
 
 
 
پروژه سرمایه گذاری شهید دوران
 
این پروژه در زمینی به مساحت ۴۱۱۷۱ متر مربع و زیر بنای ۱۳۷۷۰۰ متر مربع شامل ۸۰۰ واحد مسکونی با پارکینگ و انباری، ۲۰۰۰ متر مربع فضای فرهنگی- مذهبی و مسجد، هایپرمارکت با زیربنای ۳۵۰۰ متر مربع، ۲۰۰۰ متر مربع تالار پذیرایی، ۲۰۰۰ متر مربع فضای آموزشی و بهداشتی و ۲۷۰۰ مترمربع فضای تفریحی و شهر بازی در خیابان شهید دوران شیراز، در حال احداث می باشد .
 
img1322
 
 مجتمع تفریحی تجاری فرهنگی ارم : 

xs7r_irph8

t24t_irph7

مجموعه تجاری، ورزشی و رفاهی نظام مهندسی فارس:

مجموعه ورزشی رفاهی نظام مهندسی ساختمان استان فارس در زمینی به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع درحال ساخت میباشد. مجموعه های تجاری ۵۰ واحد ، سالن ورزشی چند منظوره شامل فوتسال – والیبال – بسکتبال- هندبال با ظرفیت ۵۰۰ نفر تماشاچی، سالن تنیس روی میز، سالن بولینگ و بیلیارد، سالن بدن سازی و ایروبیک، سالن استخر و سونا و جکوزی و ماساژ، سالن ورزشهای رزمی، سالن یوگا و مدیتیشن، سالن شمشیر بازی، رستوران، کافی شاپ، سالن همایش با ظرفیت ۵۰۰ نفر ، سالن مخصوص اینترنت، پارکینگ با ظرفیت ۱۰۰ واحد، فضای سبز و آلاچیق

311

مجتمع گردشگری آب رکنی : این پروژه پس از سالها توقف به واگذاری به بخش خصوصی مجددا شروع به ساخت می شود.

مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی مهستان :

پارکینگ طبقاتی این مجتمع افتتاح شده و بخش تجاری آن که به لوازم خانگی ، صوتی تصویری و ….. اختصاص می یابد امسال امسال افتتاح می شود .

d78e557e-ead5-4f2c-9919-330cae7a91ce

ce5c64cf-cc30-4efd-8ce5-1e047d1653f4

مجتمع تفریحی تجاری فرهنگی مشیر:

پروژه فاخر و زیبای مشیر در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع با زیربنای ۷۰۰۰۰ مترمربع در ۶ طبقه در حال احداث می باشد. این پروژه با بهره گیری و الهام از معماری سنتی ایرانی اسلامی سعی در احیاء این سبک از معماری داشته است که در قسمتهای مختلف از سقف تا نمای بیرونی ، پنجره ها و دیوارها و حتی باغچه ها از معماری دوران کریمخان زند و مجموعه های سرای مشیر ، ارگ کریمخانی و بازار وکیل اقتباس شده است.

همچنین این مجتمع دارای سینما بام سبز شهربازی، هایپرمارکت و کافی شاپ و رستوران می باشد .

pv6_anc_file_27moshir1

مجتمع تجاری پزشکی و پارکینگ طبقاتی مریم : ساخت این مجتمع تا سه سال آینده تکمیل می شود.

125

مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی حافظ: ساخت این مجتمع تا سه سال آینده به پایان می رسد.

5zu4zl28zpbp4hqn2b8l

مجتمع فرهنگی الف :

این مجتمع شامل سه سالن سینما ۲۰، ۴۰ ( vip) و ۲۵۰ نفره ، کتابخانه ، گالری هنری و امفی تئاتر می باشد . مجموعه سینمایی این مجتمع  افتتاح شده است .

photo_2016-08-11_20-26-40

مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی آذین : این مجتمع در سال آینده افتتاح خواهد شد و شامل ۸۹ واحد تجاری، ۵۱ واحد انباری تجاری و ۵۰۰ واحد پارکینگ می باشد . بخش تجاری این مجتمع به مرکز برق و الکتریک اختصاص می یابد .

07d34dc7-2f21-4f3c-a91d-5c535fd489bf

مجتمع تجاری اداری طاق کسری : این مجتمع با معماری متفاوت در سال آینده افتتاح می شود.

photo_2016-07-30_21-26-43

مجتمع تجاری رحمت: این پروژه تا دو سال آینده افتتاح می شود.

مجتمع طلا وجواهر آنالی: این مجتمع امسال افتتاح می شود.

مجتمع بزرگ بازرگانان : ساخت این مجموعه تا دوسال آینده به پایان می رسد.

مجتمع تجاری اداری کریستال برند:

52

B.RGB_color

مجتمع تجاری اهورا ۲ : ساخت این مجتمع به تازگی آغاز شده و در کوی وحدت قرار دارد.

Capture

پارکینگ طبقاتی و مجتمع تجاری هلال:

بخش تجاری و پارکینگ این مجتمع  امسال افتتاح خواهد شد . این مجتمع دارای ۱۶۵ واحد تجاری و ۱۶۵ واحد پارکینگ اختصاصی برای بخش تجاری و ۶۸۵ واحد پارکینگ عمومی می باشد .

jonoob rangi.indd

مجموعه فرهنگی اقامتی و تجاری نیکان : این مجموعه در بافت تاریخی شیراز در کنار مدرسه تاریخی خان در حال ساخت است و دارای کاربری اقامتی، فرهنگی و مجتمع طلا و جواهر می باشد . این مجموعه دارای ۴۲۳ واحد پارکینگ است .

01_2

koli

پارکینگ طبقاتی و مجتع اداری نشاط

ساخت این مجتمع به اتمام رسیده و در انتظار اجرای نمای بیرونی می باشد . این مجتمع دارای کاربری پارکینگ طبقاتی ، اداری و رستوران در طبقه بالا است .

file4293 (1)

تله کابین دراک : ساخت این تله کابین با سرمایه گذاری کشور سوییس با کابین های ساخت این کشور امسال اجرایی می شود.

هتل آپارتمان ۴ ستاره فردوسی : این پروژه در خیابان فردوسی درحال ساخت بوده و در مرحله اسکلت فلزی قرار دارد.

هتل ۵ ستاره آسمان : این هتل در ۱۷ طبقه در حال ساخت بوده و در سال آینده افتتاح می شود.

هتلهای ۵ ستاره در بلوار چمران، جمهوری و بزرگراه دراک

تالار ۴ هزار نفری شهر

پروژه برج تاریخی و پردیس باغ های ایران و جهان شیراز
ساخت این پروژه بعد از ۵ سال از طرح با انتقال به پروژه بام شیراز بنابر اعلام رییس کمیسیون عمران شورا امسال آغاز می شود.

در هنگام ورود از ورودی اصلی این مجموعه که در جنوب آن قرار گرفته است به پردیس باغهای ایران و جهان می‌رسیم که تک تک این باغ‌ها با درختان، گیاهان و مشخصه های مربوط به زمان خود از حیث معماری و سایر مشخصه های خود بازسازی خواهند شد.
اولین باغ، باغ پیش ار تاریخ خواهد بود که در آن یک باغ پیش از تاریخ بازسازی می‌شود. در ادامه باغهای ایلامی و مادی، پارسی، پارتی، ساسانی، اسلامی (ظهور اسلام تا صفویه) و در انتها باغ معاصر قرار گرفته است که به برج تاریخی منتهی می‌شود. بعد از باغ معاصر مجموعه بزرگ خدماتی و تفریحی به مساحت ۴۹۵۰۰ متر مربع طراحی شده است که بعد از این پارک خماتی، باغهای معاصر به آینده قرار گرفته است که به ورودی شمالی پروژه وصل می‌شود.

از روبروی برج تاریخی تا اولین باغ که باغ پیش از تاریخ می‌باشد، حوضچه ای طراحی شده است که برای اواین بار در باغ باستانی پاسارگاد این نوع باغ و بکارگیری جوی آب بکار رفته است که نمایی بسیار فرح بخش به کل مجموعه خواهد افزود.

برج تاریخ ایران  ۴۵ هکتار است که در آن تاریخ این کشور قبل از دوران اسلام تا صفویه و صفویه تا دوران معاصر طراحی شده است.

این مجموعه شامل سه بخش پارک تاریخی، خدماتی برای ایجاد سرمایه‌گذاری و بخش وسط پارک به صورت تاریخی با ورودی‌های مستقل است که پردیس اصلی این مجموعه شامل ۱۲ طبقه به صورت مینیاتوری طراحی شده که در هفت طبقه آن به معرفی دوره پیش از تاریخ، ایلامی و ماد، هخامنشی، اشکانی، سلوکی، پارتی‌ها، ساسانی، ظهور اسلام تا صفویه و صفویه تا زمان معاصر پرداخته می‌شود.

در این برج ۱۱۰ متری آثار مختلفی از ایران به نمایش در خواهد آمد که بازدید کنندگان می‌توانند به راحتی با استفاده از آسانسور و یا مسیرهایی با شیب ملایم از تمام طبقات آن بازدید کنند.

50882955910595192647

>

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی پایگاه های الکترونیکی

logo-samandehi

اطلاعات تماس

آدرس : شیراز-خیابان قصردشت،خیابان ولیعصر،کوچه ۱۶ پلاک ۴۲۲

تلفن ثابت : 07136277173 و 07136277152 و 07136277159

پشتیبانی : داخلی 108 ، فروش : داخلی 107

فروش : 2586-226-0917

پشتیبانی : 2587-226-0917

ایمیل : info@sbfars.com

ساعات کار : دفتر شنبه تا چهارشنبه 8:00 صبح تا 16:00 و پنجشنبه 8:00 صبح تا 13:00